توضیحات و نکات تکمیلی

(Tips, Spam checks and Rate limits)

فهرست عناوین:

پروتکل‌های POP3/IMAP

باتوجه به اینکه سرویس ایمیل لیارا ارائه دهنده صندوق پستی (Mailbox) نیست و برای نیازمندی‌های برنامه‌نویسی طراحی شده است، امکان استفاده از پروتکل‌های POP3/IMAP وجود ندارد. در لیارا پنلی اختصاصی برای نمایش ایمیل‌های دریافتی در نظر گرفته شده است.

محدودیت ارسال هرزنامه

در هنگام ارسال ایمیل، درصد هرزنامه‌ی ایمیل شما (Spam Rate) بررسی خواهد شد و امکان ارسال ایمیل با درصد هرزنامه‌ی بالا وجود ندارد.

بررسی درصد هرزنامه بودن ایمیل

شما می‌توانید درصد Spam بودن هر ایمیل را در صفحه‌های صندوق ورودی، ارسال شده‌ها و صفحه‌‌ای که محتوای هر ایمیل را نمایش می‌دهد، مشاهده کنید. چنانچه درصد اسپم بودن ایمیل‌های ارسال شده توسط شما ٪۱۰۰ باشد، ایمیل شما از طرف لیارا ارسال نخواهد شد.

برای مطالعه در رابطه با نحوه‌ی بهبود ایمیل می‌توانید این نوشته را مطالعه کرده و همچنین ایمیل خود را با استفاده از ابزارهای زیر، اعتبارسنجی کنید:

درصورتی که احساس کردید ایمیل‌های شما به مقصد مورد نظر ارسال نمی‌شود باید به‌کمک ابزارهای زیر بررسی کنید که دامنه‌ی شما در لیست سیاه قرار نگرفته باشد:

محدودیت ارسال ایمیل‌

برای جلوگیری از ارسال ایمیل هرزنامه، به صورت پیش‌فرض محدودیت‌هایی بر روی تمام سرورهای ایمیل اعمال شده است. در صورت نیاز، با بررسی ایمیل‌های ارسالی شما، این امکان وجود دارد تا محدودیت را برای شما به عدد بالاتری افزایش دهیم. نیاز است یک تیکت ارسال کرده و مورد استفاده‌ی خود را توضیح دهید. در صورت تایید، به شما اجازه‌ی ارسال ایمیل‌های بیشتر داده خواهد شد.

به صورت پیش‌فرض محدودیت‌ها به شرح زیر است:

بازه‌ی زمانیتعداد ایمیل ارسالی مجاز
در هر ساعت۵۰
در هر روز۵۰۰
در هر ماه۵۰۰۰
;