wordpress

وردپرس پلاس

(WordPress plus)

نصب قالب با استفاده از بسته نصب آسان (duplicator)

فهرست عناوین:

در صورتی که تمایلی به خواندن آموزش متنی ندارید می‌توانید ویدیوی آموزشی زیر ‌را مشاهده کنید.

آپلود بسته نصب آسان

برای آپلود بسته نصب آسان وارد برنامه شده و از منوی دسترسی FTP، یک دسترسی FTP جدید بسازید. بعد از ایجاد دسترسی FTP می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهایی مثل FileZilla یا WinSCP به محتوای برنامه‌ی وردپرس دسترسی پیدا کنید.

حال باید تمامی فایل‌ها و پوشه‌ها را انتخاب کرده و آن‌ها را حذف کنید. سپس می‌توانید بسته نصب آسان را در لوکال از حالت فشرده خارج کرده و فایل‌ها و پوشه‌های بسته نصب آسان را آپلود کنید.

نصب قالب

برای نصب بسته آسان باید فایل installer.php را با استفاده از زیردامنه‌ی رایگان iran.liara.run در مرورگر باز کرده و پیکربندی‌های لازم را براساس راهنمای قالب انجام دهید.

برای مشاهده‌ی اطلاعات دیتابیس ایجاد شده می‌توانید وارد منوی سرویس دیتابیس شوید و اطلاعات دیتابیس را از منوی نحوه‌ی اتصال کپی کنید.

خطای err_too_many_redirects

درصورتی که برنامه‌ی شما با خطای too many redirects مواجه شد باید قطعه کد زیر را با استفاده از دسترسی FTP به فایل wp-config.php اضافه کرده و مجدد برنامه را بررسی کنید.

$_SERVER['HTTPS'] = 'on';
/* That's all, stop editing! Happy publishing. <-- قبل از این کامنت */

توضیحات و نکات تکمیلی

دامنه برنامه

برای جلوگیری از مشکلات اتصال دامنه خریداری شده به برنامه وردپرسی خود، حتماً قبل از نصب با duplicator، دامنه خود را به برنامه متصل کنید و پس از آن، دامنه پیش‌فرض لیارا را، غیرفعال کنید. با این کار، جداول برنامه وردپرسی پس از راه‌اندازی با duplicator، طبق دامنه مورد نظر شما تنظیم خواهند شد.

;